Jsme distributor


One Love Organics je přírodní, etická a ekologicky zaměřená kosmetická společnost, vytvořená kvalifikovanými kosmetickými profesionály. One Love Organics produkty jsou ručně vyráběné a ručně balené, s použitím těch nejkvalitnějších, nezpracovaných přírodních surovin, které zajišťují vysoce efektivní a luxusní aplikaci s dávkou etiky. One Love Organics jsou čisté a organické formule bez konzervačních látek, založené na vědecké přísnosti, generační moudrosti a nutričních odborných znalostí eticky získaných surových materiálů.  Jsou vhodné pro každého v rodině, od nejmenších po nejstarší.


Yes! Nurse je rapidně se rozšiřující kultovní značka, která se stává opravdovým favoritem mezi zdravotními sestrami, maminkami a kosmetickými fanatiky po celé  Velké Británii. Vyvinuto před 2 a půl lety dětskou zdravotní sestrou, která hledala účinný hydratační přípravek na ruce, který bude chránit její pokožku při práci. Yes! Nurse obsahuje super hydratační složky, navíc obsahuje spoustu Omega mastných kyselin, antioxidantů a přírodních účinných látek  - jsou společně navrženy tak, aby zklidňovaly, hydratovaly a zároveň oživovaly unavenou pleť po celý den.

 


 

Jsme oficiální prodejce


 

Bodhi Herbal SPA Cosmetics je přírodní kosmetika na bázi rostlinných a bylinných extraktů a čistých esenciálnych olejů pro harmonii těla a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA jsou vyráběné podle tradičních bylinných receptů a neobsahují žádné škodlivé chemické sloučeniny, které by se mohly akumulovat v těle. Složení vzácných esenciálních olejů a ryzích rostlinných extraktů obnoví rovnováhu vašeho těla i ducha a dodá vám sílu a krásu. 

 


Bellapierre je mnohem více než jen další z širokého výběru minerálních, značkových make-upů. Každý produkt je jedinečný a je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Široký výběr, všestrannost a jednoduchost produktů je vhodný pro každého a pro každou příležitost. Řadí se mezi vysoce trendy značkové make-upy profesionálních stylistů. Bellapierre obsahuje nejlepší, čisté a přírodní ingredience, které vytváří nevídané kosmetické produkty. Produkty neobsahují mastek, oxychlorid bismutu, žádné parabeny nebo sulfáty a není testováné na zvířatech. Barvy jsou trendy, bezkonkurenční na kvalitu, prezentaci a úpravu.

 


Dr. Dennis Gross Skincare ™ je řada mnoho-účelových produktů, které pomáhají pleti ukázat její půvabný potencionál - zajišťují výrazné výsledky během několika dní a dlouhotrvající proměnu při pravidelném používání. Dr. Dennis Gross Skincare™ je kombinací směsi nejlepších přírodních antioxidantů, vitamínů a rostlin. Produkty jsou multi-funkční, genderově neutrální a jsou přínosem pro všechny typy pleti a věkové kategorie.


Figs & Rouge produkty poskytují víceúčelovou péči o rty a pokožku. Produkty jsou navrhovány a vyráběny ve Velké Británii. Přípravky Figs & Rouge jsou 100% přírodní a veganské, speciální zformované bez přídavků minerálních a minerálních olejů syntetik a parabenů. Pro hydrataci se v Figs & Rouge používají rostlinné složky, které zajišťují efektivní a inovativní ochranu pro Vaše rty a pokožky, a zanechávají ji hladkou a hydratovanou během celého dne.

 


Laidbare řada produktů pro péči o pleť a tělo nabízí skutečnou hodnotu v kombinaci s přírodními ingrediencemi, které pomáhají k navrácení zdravé, čisté a mladistvé pleti. Laidbare produkty jsou plné přírodních a bohatých živin pro pleť, které jsou vhodné pro všechny druhy pleti včetně té nejcitlivější a zanechávají vaši pleť krásně jemnou v jakémkoliv věku.

 


Magnifibres je pertektní řešení pro ty, kdo milují dlouhé, husté a fascinující řasy, ale nemají rádi potíže s umělými řasami. 100% přírodní vlákna a vzdušná pantenolová vrstva prodlužovače řas Magnifibres vytvoří okamžitý a neodolatelný efekt umělých řas a dosáhne neuvěřitelné délky i objemu.

 


Original Sprout je globálně důvěryhodná přírodní rodinná značka péče o pleť, vlasy a sprchových (koupelových) a tělových produktů, která je plně organická, veganská, etická a neobsahuje žádné chemické a syntetické hormonální látky. Produkty neobsahují med nebo vůně sody, které přitahují hmyz, a proto jsou vhodné pro novorozence a děti. Original Sprout používá vůně a esenciální oleje, které jsou schváleny "Kalifornským bezpečnostním kosmetickým programem a evropskými kosmetickými směrnicemi".


theBalm nabízí kompletní řadu make up produktů. S filosofií „krásná během 5 minut“ se úžasné multifunkční výrobky staly vizitkou značky, která nabízí rychlá a báječná řešení pro celou řadu našich potřeb a tužeb v oblasti krásy. Nepřeberné množství výrazných barev a úžasných receptur ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit look, díky kterému budete vypadat a cítit se neustále mladá a krásná. Produkty theBalm nebsahuji parabeny a nejsou testovány na zvířatech.

 


Dánská značka FNUG nabízí širokou škálu báječných laků na nehty, které neobsahují toluen a dibutyftalát. Obsahují pouze výživné proteiny, posilující oxid křemičitý, vitamíny A, D, E a B, a právě tím se značka FNUG zařazuje na speciální místo ve vašem šatníku. FNUG jsou laky s vysokým leskem, extremní odolností, intenzivní barevnou pigmentací a snadnou aplikací. Nehty, spolu s dokonale pěstěnými rukami, jsou vaší vizitkou, dodají vám skutečnou sebedůvěru a vytvářejí exkluzivní první dojem z vaší osobnosti.


Organic Trevarno se specializuje na přírodní krásu, a to od roku 1998 a vytváří tak obohacující produkty pro pokožku na každodenní použití. Organic Trevarno je řada přírodních a certifikovaných organických produktů, jenž jsou pečlivě a ručně vyráběné na Trevarno farmě v jižním Cornwallu. Produkty vyráběné z rostlin, květin, ovoce a bylin - všechny ingredience jsou přídány pro své léčivé a kosmetické vlastnosti. Organic Trevarno je zdravá péče o pleť, která neobsahuje žádné chemikálie, ani umělé přísady - pouze pokožku milující posilňující kosmetické živiny. Organic Trevarno má také specializovanou sérii produktu pro ty, kteří mají více specifické kožní problémy. 


Deep Steep je kompletní řada přírodních produktů sloužících k péči o tělo. Jsou navrženy tak, aby vaše tělo i duch dostali královského zacházení. Jeho vize zahrnuje dva koncepty: luxus a integritu. Deep Steep vám tak úspěšně přináší ty čisté, bezpečné a přírodní produkty, které vypadají, cítí a voní jako okouzlující luxus. Tyto výrobky nejen neobsahují parabeny, ale jsou také 100% bez chemických konzervačních látek. Deep Steep je vhodný pro vegetariány a vegany. Pyšní se také certifikací The Cruelty Free Bunny, která označuje, že produkty nebyly testovány na zvířatech.